لپ تاپت خراب شده؟ نگران نباش ما بهت کمک میکنیم 🙂

خدمات فوری تعمیرات لپ تاپ در تهران

برای نقص های جدی در لپ تاپ خود از جمله خرابی سخت افزار و آب خوردگی یا آسیب در اثر برخورد، مشاوره با متخصصین تعمیرات لپ تاپ فلامینگو میتواند به شما کمک کند که بدون نگرانی نقص پیش آمده را بر طرف کنید. حتی اگر لپ تاپ شما از ضمانت اولیه برخوردار نباشد، بررسی موارد ذیل و یا یک تماس ساده می تواند به شما بگوید که تعمیرات متداول لپ تاپ به چه دلیلی است و هزینه تعمیر لپ تاپ به چه صورت است. پیشنهاد می کنیم دستگاه خود را به صورت رایگان برای مجموعه فلامینگو با بیش از بیست و پنج سال سابقه و دارای فروشگاه فیزیکی ارسال فرمایید.

در حال حاضر چه مشکلی دارید؟

باتری لپ تاپ شاررژ نمی شود؟

اگر لپ تاپ شما شارژ نمی کند ، به طور کامل شارژ نمی شود یا به هیچ وجه شارژ نمی شود ، می تواند به یک باتری جدید احتیاج داشته باشد. عمر باتری برای لپ تاپ حدود دو تا چهار سال است ، هرچند نحوه استفاده و شارژ آن باعث می شود عمر مفید آن مشخص شود بنابراین اگر باتری لپ تاپ شما به پایان عمر خود نزدیک شده است ، سیستم عامل شما ممکن است با استفاده از علامت قرمز روی نماد باتری در قسمت ابزار هشدار دهد. تعمیر باتری لپ تاپ در بین تعمیرات لپ تاپ ها بسیار ساده است و فقط به اندازه یک باتری جایگزین هزینه دارد ، اگرچه مدل لپ تاپ ممکن است به شما اجازه ندهد که محفظه باتری را باز کنید و به متخصصین تعمیرات لپ تاپ فلامینگو نیاز دارید و کافی است فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید تا پیک رایگان برای دریافت لپ تاپ به شما مراجعه کند. همچنین دلیل دیگر شارژ نشدن باتری این است که شاید کابل شارژ شما کار نمی کند. بنابراین میتوانید کابل شارژ جدیدی جایگزین کنید.

لپ تاپ به صورت ناگهانی خاموش می شود؟

اگر لپ تاپ شما به راحتی در وسط کار خاموش شود ، می تواند مسئله از باتری باشد. بررسی کنید تا مطمئن شوید که لپ تاپ شما وصل شده است و در حال شارژ شدن است و سیستم شما مجدد روشن می شود.همچنین ممکن است یک خطای صفحه باشد اگر رایانه خود را در حال اجرا می شنوید اما هیچ چیز در مانیتور شما وجود ندارد، لپ تاپ خود را مجدداً راه اندازی کنید و ببینید آیا این اتفاق دوباره می افتد. اگرکشف کردید که هیچ یک از این موارد نیست ، ممکن است شما یک مشکل دیسک سخت داشته باشید. در بیشتر موارد، این علامت یک مشکل بزرگتر و پیچیده تر است بنابراین در اسرع وقت از داده ها و برنامه ها در لپ تاپ خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و قبل از از بین رفتن اطلاعات موجود در دستگاه خود ، لپ تاپ را خدمات بازرسی و تعمیر لپ تاپ را به صورت رایگان برای ما ارسال کنید.

نمایش ناگهانی صفحه آبی رنگ هنگام کار با لپ تاپ؟

سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز اقداماتی در دست دارند که کامپیوتر شما را قبل از وقوع مشکلات مهم مانند خرابی کامل هارد دیسک شما خاموش می کند و معمولاً با نمایش صفحه آبی با پیام خطا به شما هشدار می دهد. از آنجا که این پیام های خطا تا حدودی بد هستند و می توانند به شما هشدار دهند که مسئله اصلی در سیستم عامل ، هارد درایو یا اجزای کامپیوتر شماست ، لقب “صفحه آبی مرگ” را گرفته است. وقتی این اتفاق رخ داد پیام خطا را به طور کامل بخوانید و از نرم افزار عیب یابی مبتنی بر ویندوز که در صفحه آبی رنگ ظاهر می شود برای بازیابی سیستم یا بازگرداندن آن به مرحله قبل استفاده کنید. اگر این روش مشکل را برطرف نکرد ، ممکن است نیاز به نصب مجدد نرم افزار ویندوز داشته باشید اما عیب یابی شما باید مراحل بعدی را طی کند تا بفهمد دقیقاً چه اتفاقی می افتد و چگونه می توانید آن را کنترل کنید و یا با پشتیبانی فلامینگو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

برنامه ها کند اجرا می شوند؟

اگر تمام برنامه ها در لپ تاپ شما به کندی اجرا می شود، بلافاصله مجموعه ای از کارهای ذکر شده در زیر را انجام دهید : هارد دیسک را بهینه کنید: بهینه سازی هارد دیسک باعث می شود تا فضای روی هارد دیسک شما خالی شود و پرونده های خود را با کارایی بیشتری ذخیره کنید. مرورگر را به روز کنید : سعی کنید برنامه هایی را که باعث ایجاد مسئله می شود را مشخص کنید اگر فقط هنگام استفاده از یک مرورگر وب سایت دارای تأخیر هستید ، ممکن است لازم باشد مرورگر را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید ، یا ممکن است تعداد کوکی ها و پرونده های موقت زیادی در لپ تاپ خود داشته باشید بنابراین این پرونده های غیر ضروری راحذف کنید ، سپس رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. پرونده های موقت را حذف کنید : در آخر اطمینان حاصل کنید که دسک تاپ شما از ده ها فایل و پوشه پاک است ، زیرا این از حافظه گرانبها استفاده می کند و واقعاً می تواند باعث کندی لپ تاپ شما شود .آنها را به پوشه اسناد ، عکس ها یا فیلم ها منتقل کنید یا آنها را به کلی حذف کنید. اگر این اصلاحات کار نکنند ، وقت آن است که لپ تاپ خود را به صورت رایگان برای متخصصین فلامینگو ارسال کنید.

چرا لپ تاپ داغ میشود؟

همه لپ تاپ ها با طراحی کمی گرم می شوند و توصیه می شود که از آنها به طور مستقیم در دامان خود استفاده نکنید. اگر از یک میز کمکی یا سطح امن دیگری استفاده می کنید و هنوز هم می توانید گرما را حس کنید ، برای خنک کردن لپ تاپ خود با خاموش کردن آن ، قطع اتصال سیم برق و انجام یک چک سریع اقدام کنید. بگذارید 10 دقیقه خنک شود. محفظه باتری را باز کنید. اگر باتری بسیار گرم است ، ممکن است زمان تعویض آن فرا رسیده باشد. ممکن است دریچه ها مسدود شده باشند ، بنابراین برای پاک کردن این مواد از یک پارچه گرد و غبار استفاده کنید. حتما از لپ تاپ خود در سطح سخت و صاف استفاده کنید. حتما استفاده پد خنک کننده را در نظر بگیرید. از استفاده از آن در جایی که جریان هوا را محدود می کند خودداری کنید. اگر لپ تاپ شما بعد از ایجاد این تغییرات هنوز هم بیش از حد گرم شده است ، وقت آن است که به صورت رایگان لپ تاپ خود را برای متخصصین تعمیرات لپ تاپ فلامینگو ارسال کنید.

سر و صدای زیاد لپ تاپ

این مشکل هم می تواند نشانه گرفتگی فن یا ساخت داخل لپ تاپ شما باشد همان روند بالا را برای این مسئله هم طی کنید و ببینید که آیا می توانید منبع سر و صدای آن را مشخص کنید. اگر با طی مراحل بالا مشکل برطرف نشد احتمالا کلیک و یا ترک صداها می تواند به معنای عدم موفقیت هارد دیسک شما باشد بنابراین برای رفع مشکل دریغ نکنید و آن را به به صورت رایگان برای متخصصین تعمیرات فلامینگو ارسال کنید.

مشکلات اتصال Wi-Fi یا بلوتوث لپ تاپ

آیا وقتی از لپ تاپ استفاده می کنید ، اینترنت شما دچار افت سرعت می شود؟ آیا به طور مداوم نیاز به پیدا کردن شبکه خانگی خود دارید آیا بلندگوی بلوتوث لپ تاپ شما را تشخیص نمی دهد؟مشکلات اینترنت و شبکه آزار دهنده می تواند باعث افزایش بهره وری شما شود ، اما این بدان معنی نیست که شما مشکلات جدی دارید. قبل از شروع خدمات و تعمیر لپ تاپ ، عیب یابی مودم بی سیم خود را امتحان کنید و اطمینان حاصل کنید که مشکلی در شبکه شما نیست. اگر این یک مشکل از مودم بی سیم شما نیست و سایر دستگاهها متصل به اینترنت به درستی کار می کنند بنابراین هرچه سریعتر لپ تاپ خود را برای تعمیر به صورت رایگان به فلامینگو ارسال کنید.

صفحه کلید لپ تاپ پاسخگو نیست

قفل شماره :در مرحله اول ببینید که فقط شماره ها کار نمی کنند زیرا فشار دادن کلید “num Lock” به طور تصادفی ممکن است شما را از استفاده از شماره های صفحه کلید باز دارد. مجدداً آن را فشار دهید تا ورودی عددی از سر گرفته شود. گرد و غبار: در مرحله دوم ببینید که آیا گرد و غبار دلیل این مشکل است. برای تمیز کردن بین کلیدها از یک قوطی هوای فشرده استفاده کنید با بلند کردن کلیدها به راحتی می توانید کلیدهای خاموش کردن دکمه را بررسی کنید. همه کیبوردها دارای کاورهای کلید قابل جدا شدن نیستند ، بنابراین اگر دکمه های صفحه کلید شما به این روش طراحی نشده اند ، این کار را نکنید. زباله ها را بررسی کنید و از یک پنبه ی خشک یا هوای فشرده برای از بین بردن کثیفی استفاده کنید یا پوشش کلید را تعویض کنید. کلیدهای آسیب دیده : اگر کلیدهای آسیب دیده ای دارید و صفحه کلید غیرفعال شده است ، لپ تاپ خود را برای تعمیر به صورت رایگان به فلامینگو ارسال کنید.

صفحه نمایش لپ تاپ ترک خورده ، تار یا پیکسل-پیکسل شده است

انجام تقریباً هر نوع اصلاح بر روی صفحه نمایش شما می تواند ضمانت سازنده را باطل کند و اگر ضمانت آن به پایان رسیده بود صفحه های ترک خورده یا شکسته شده را به شخصی که در رفع این آسیب تجربه ای ندارد نسپارید .بنابراین توصیه می شود مشکلات صفحه نمایش را به متخصصان تعمیر لپ تاپ فلامینگو با استفاده از ابزارهای الکترونیکی ویژه واگذار کنید.

حمله ویروس رایانه ای یا بدافزار در لپتاپ

اگر لپ تاپ شما به طور غیرمعمول در حال اجرا است ، به طور ناگهانی در حال اجرا است ، دچار پاپ آپ می شود ، شما را به سایت های مشکوک هدایت می کند یا به سادگی روشن نمی ماند ، می توانید مشکل ویروس یا بدافزار را داشته باشید. ابتدا با دسترسی به صفحه بروزرسانی لپ تاپ خود را مجدداً راه اندازی کنید. روی “بازیابی”و سپس بر روی “راه اندازی پیشرفته” کلیک کنید شما می توانید از راه اندازی مجدد در حالت ایمن استفاده کنید. پس از روشن شدن لپ تاپ ، متوجه خواهید شد که برخی از برنامه های شما از دست رفته یا عجیب به نظر می رسند. به نرم افزار آنتی ویروس خود بروید و به روزرسانی کنید تا مطمئن شوید ابزارهای شناسایی شما همه در حالت کار هستند. اسکن کامل سیستم را انجام دهید ، که ممکن است چندین ساعت طول بکشد. پس از اتمام لپ تاپ خود را مجدداً راه اندازی کنید و نسخه سریع اسکن را انجام دهید. در صورت یافتن پرونده های مخرب ، باید به شما اطلاع داده شود ، و لپ تاپ شما باید در این زمان به طور عادی کار کند. بلافاصله از پرونده های مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید و یک نقطه بازیابی ایجاد کنید که در صورت بروز مشکل دوباره می توانید به آن برگردید. حداقل بصورت هفتگی نرم افزار آنتی ویروس خود را به روز کنید با این روش اشکالات جدید تمام وقت از بین می روند ، بنابراین به روزرسانی های شبانه توصیه می شود و می توانید در حالی که خواب هستید و از کامپیوتر خود استفاده نمی کنید ، انجام دهید. اگر همچنان مشکل دارید لپ تاپ خود را برای تعمیر به صورت رایگان به فلامینگو ارسال کنید.

اگر عیب لپ تاپ را نمیدانید و میخواهید در خصوص تعمیر دستگاه مشاوره بگیرید کافی است فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان تعمیرات ما به سرعت با شما تماس بگیرند.

چت واتساپی با مشاور

چت با مشاور💬

تلفن مستقیم فلامینگو

021-88886704

تماس مستقیم با مشاور

09194771028